T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
Bulunduğunuz Yer: Haberler

 TURNUVANIN ŞAMPİYONU YİBO OLDU
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında Selendi merkezi ile köylerdeki ilköğretim, lise ve dengi okulları arasında gerçekleştirilen voleybol turnuvası sona erdi.

    Kaymakamımız Eyüp Kaykaç, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şehirli, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve Öğretmenler ile öğretmen eşlerinin de izlediği, Selendi genelindeki 12 ilköğretim okulu ile liselerde görev yapan öğretmenlerden oluşan takımların karşı karşıya geldiği turnuvada, Selendi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Şampiyon oldu.

    1 Kasım tarihinde Selendi Kapalı Spor Salonu’nda başlayan voleybol turnuvası son derece zevkli maçlara sahne oldu. Zorlu bir karşılaşmanın ardından Üçeyül İlköğretim Okulu’nu 3-2 yenen Selendi İmam Hatip Lisesi, turnuvada 3. olurken, final karşılaşmasında ise Selendi Yatılı İlköğretim Okulu ile Şehirlioğlu Köyü İlköğretim Okulu karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı baştan sona üstün götüren Selendi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu rakibini 3-0 gibi net bir skorla yenerek 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında düzenlenen Okullar arası voleybol turnuvasında Selendi şampiyonluğuna ulaştı. Öğretmenler arasında büyük rekabet yaşanan voleybol turnuvasının final maçlarına özellikle öğrencilerin büyük ilgi göstermesi dikkat çekti. Öğrencilerin ve Öğretmen eşlerinin bir taraftar gibi tribünlerden tezahürat yaptığı final karşılaşmasının ardından, şampiyon olan Selendi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri büyük sevinç yaşadı. Finalde mağlup olan Şehirlioğlu Köyü İlköğretim Okulu voleybol takımını oluşturan öğretmenler ise son derece üzüldü. 

     Turnuva boyunca centilmenliği elden bırakmayan öğretmenlere teşekkür eden, Katılan tüm takımları tebrik eden İlçemiz Kaymakamı Eyüp Kaykaç,“Bu tür turnuvaların öğretmenler arası birlik beraberliği geliştirerek mesleki verimliliğe çok faydalarının olduğunu belirtmek isterim. Başarılı olan takımları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

    Turnuva sonunda dereceye giren okullara kupaları Kaymakamımız Eyüp Kaykaç tarafından verildi.

         
Bu içerik toplam 620.308 kez gösterildi, Site toplam 986.181 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 33 kişi geziyor.

 

Selendi Kaymakamlığı 2011 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz yayınlanamaz.
E-POSTA: selendi@icisleri.gov.tr
T.C SELENDİ KAYMAKAMLIĞI

TEL:0 236 788 10 01-788 33 52 FAX: 0 236 788 10 46 Bilgi-İşlem/Site yöneticisi:Ruhi GÜRBÜZ
 
E-mail:selendi@icisleri.gov.tr-ruhi.gurbuz@icisleri.gov.tr