T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


SELENDİ MÜFTÜLÜĞÜ

Selendi Müftülüğü 1954 tarihinde Selendi’nin ilçe olmasıyla birlikte kurulmuş ve bugüne kadar kadrosunu her geçen sene arttırarak halka hizmet vermeye devam etmektedir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Selendi Müftülüğü bünyesinde 1müftü,2 memur,1 şoför,1 hizmetli,1 k.k. öğretmeni,4 müezzin kadrosu 71 imam hatip kadrosu ve 12 tane sözleşmeli imam hatip kadrosu olmak üzere toplamda 93 kadroyla halka hizmet verilmektedir.

                                                                   

Müftü Ramazan Coşkun’un Özgeçmişi

                         1971 yılında Manisa merkez Dazyurt köyünde doğan Müftü Ramazan Coşkun, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini tamamladıktan sonra Konya Selçuk’ta ihtisasını yaptı. İhtisastan sonra bir yıl Demirci İlçesinde, bir buçuk yıl da Turgutlu İlçesinde vaizlik yaptı.2006 yılında Tunceli Mazgirt’e müftü olarak atanan Coşkun 2 yıl burada görev yaptıktan sonra 07.10.2008 tarihinde Selendi’ye atandı. Evli ve iki çocuk babası olan Müftü Ramazan Coşkun halen Selendi Müftülüğü’nde görev yapmaktadır.

 

Müftülük Adresi:

İlçe Müftülüğü

Yeni Cami Mah.

Atatürk Caddesi

Hükümet Konağı Apt.

Daire: Kat:4 No:6

Tel:0236 788 10 15

Fax:0236 788 27 62


Bu içerik toplam 34.036 kez gösterildi, Site toplam 986.182 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 35 kişi geziyor.

 

Selendi Kaymakamlığı 2011 Tüm hakları saklıdır.İzinsiz yayınlanamaz.
E-POSTA: selendi@icisleri.gov.tr
T.C SELENDİ KAYMAKAMLIĞI

TEL:0 236 788 10 01-788 33 52 FAX: 0 236 788 10 46 Bilgi-İşlem/Site yöneticisi:Ruhi GÜRBÜZ
 
E-mail:selendi@icisleri.gov.tr-ruhi.gurbuz@icisleri.gov.tr